Naše služby

Vše děláme tak, jak bychom si to přáli my sami. S důrazem na spolehlivost i ideální poměr kvality a ceny.

Construction management

zobrazit více
Když chcete jistotu, že proces výstavby a rozšíření výroby proběhne v pořádku, za férové ceny, v souladu se zákonem i vašimi potřebami, pak jsme ti praví partneři.

Za 25 let zkušeností dobře rozumíme tomu, co který provoz potřebuje. Pomůžeme vám dát vaši vizi do konkrétního a smysluplného projektu a vybereme nejvhodnější dodavatele. Díky kontaktům a dobré orientaci na trhu vám zajistíme spolupráci s cenově výhodnými a přece spolehlivými partnery, vše pohlídáme, poradíme, zkontrolujeme, provedeme vás i procesem kolaudace.

Zkrátka dohlédneme na zdárnou a výhodnou realizaci celého projektu od začátku do konce.

Projekce

zobrazit více
Projekce 
chladicích stanic
Projekce 
potrubních systémů
Projekce
medií svařovacích linek
Projekce
technologických celků
Projektová dokumentace
pro provedení stavby

Realizace

zobrazit více
Vytvoříme pro vás všechna potřebná technická řešení. Od jednoduchých rozvodů, přes přípojky až po komplexní strojovny.
Prohlédnout realizace

Servis

zobrazit více
Realizací nekončíme. Rádi Vám rozšíříme nabídku o dlouhodobý servis. Díky našim servisním technikům zajistíme maximální životnost realizovaných technologií.

Individuální přístup

zobrazit více
Budeme k vám přistupovat individuálně, rádi poradíme a navrhneme nejefektivnější řešení.

Možná máte představu o tom, co chcete. Ale my vám řekneme, co skutečně potřebujete. Nejprve pro vás provedeme studii proveditelnosti a připravíme návrh celého projektu. Poté vše v domluveném termínu zrealizujeme a rádi se o vaši spokojenost postaráme i v budoucnu v rámci pravidelného servisu.

Co je v našich službách?

zobrazit více
Naším záměrem je odvádět kvalitní práci. Dodat řešení, která vydrží a bude na ně spolehnutí. Najít vždy nejlepší cestu v ideálním poměru ceny a kvality.

S námi proto získáte jistotu, že nebudete za čtyři roky (nebo ještě dřív) řešit vše znovu. Navrhneme vám systémy, o které bychom stáli my sami. Při realizaci klademe důraz na správné postupy práce i řádnou dokumentaci.

Pokud se rozhodnete pro naši firmu, získáte nejen realizaci potřebných systémů, ale především stabilního partnera, na kterého se můžete vždy spolehnout.
Co je v našich službách?
Chcete vědět více?