O nás

V ENTITY jsme hrdí na to, že jsme významným partnerem předních firem, které jsou špičkami ve svém oboru.
Obrat společnosti v mil. Kč
95 % zakázek realizujeme v ČR a patříme mezi přední české firmy.
Kvalita našich služeb dokáže uspokojit i očekávání zahraniční klientely.

Profil společnosti

zobrazit více
V ENTITY s.r.o. realizujeme návrhy, montáž i servis technologických celků. Firma byla založena v roce 1995 v České republice a dnes patří mezi přední firmy na trhu. Působíme v rámci celé EU. Naši zákazníci jsou obvykle špičkou ve svém oboru. Proto je u nás kvalita materiálů, provedení i celého procesu práce vždy na prvním místě. Pracujeme se širokým spektrem materiálů a technologií, využíváme všechny pokročilé metody spojování ve funkční celky. Naši projektanti i montéři jsou pravidelně školení a certifikovaní odborníci. Na zakázku se vždy díváme vašima očima. Myslíme na vaše pohodlí a dodáváme díla přizpůsobená k maximálně jednoduché údržbě a obsluze.
26 let
s vámi

Proč se na nás můžete spolehnout

zobrazit více
Management zakázek je pro nás stejně důležitý jako samotná technická realizace.

Na naší stavbě je vždy přítomný pravidelně školený odborník, který dohlíží na kvalitu odvedené práce i postupů. Chápeme, že vaše potřeby se v průběhu spolupráce mohou měnit, dokážeme na to pružně reagovat a nikdy vás v tom nenecháme.

Když do toho jdete s námi, jsme tu vždy pro vás.
Individuální přístup
Vždy nasloucháme vašim potřebám a přáním. Spojíme je se zkušenostmi, které jsme nasbírali při realizování podobných projektů.
Komplexní služby
Zařídíme vše, co je potřeba. Od prvních testů až po pravidelný servis.
Chcete vědět více?